O nas

Jesteśmy stąd, nie wyciepani w tytce z Gdańska, Wrocławia czy Krakowa.

Szkolimy WAS PO ŁÓDZKU- GALANCIE…

Pomysł na stworzenie Centrum Edukacyjnego powstał pod koniec 2015 roku, a już w połowie stycznia 2016 roku udało się sformalizować pomysł. Trochę czasu zajęło przygotowanie dokumentacji, programów szkoleń, uzgodnienia tych programów z właściwymi jednostkami urzędów, ewaluacje, a przede wszystkim wypracowanie systemu jakości zanim staliśmy się Instytucją Szkoleniową w rozumieniu przepisów prawa o systemie oświaty oraz o instytucjach rynku pracy.

Udało się! Na początku 2017r. dostaliśmy oficjalne potwierdzenie wszystkich wpisów i zaczęliśmy działać powoli rozszerzając swoją ofertę szkoleń. Dlaczego powoli, a nie dynamicznie? Dla nas nie jest sztuką: zorganizować szkolenie, “przegonić ludzi” wydać glejty i się zawinąć, lecz przygotować się merytorycznie, a w razie potrzeby zdobyć praktykę lub zaprosić do współpracy eksperta w danej dziedzinie. 

Nie cierpimy augustów, co to próbują wycyckać drugiego człowieka na kasę, lub robią z gęby cholewę – działamy uczciwie.

Rok 2020 dał nam niezłego kopniaka- tak jak większości firm w Polsce i na świecie, ale my na tym kopniaku zamiast wylecieć za burtę to wskoczyliśmy na maszt i zobaczyliśmy, że w oddali jest ląd – wykorzystaliśmy ten czas na samodoskonalenie się, by być jeszcze lepszym w tym co robimy, by jeszcze lepiej wam przekazywać tę wiedzę. 

Co będzie dalej? To co zawsze: szkolenia z dużą dozą humoru, załadowane po brzegi materiałem do zrealizowania, siedzenie do wieczora, a przede wszystkim na koniec każdego szkolenia: tęsknota, bo “było tak fajnie i rodzinnie, że żal wychodzić”. 

Oto my: Zespół EDU EL Edukacja Łódzka

Szkolimy po łódzku…

…galancie

Zapraszamy do nas na Bałucki Rynek 5 w Łodzi.